2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΤΟΠΩΝ HLA ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NGS, ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΤΟΠΩΝ HLA ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NGS, ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
Internal identifier: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΤΟΠΩΝ HLA ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NGS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΤΟΠΩΝ HLA ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NGS, ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΕΝΕΤΙΚΩΝ ΤΟΠΩΝ HLA ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ NGS, ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
Quantity: 1 600 pieces
Options:
Description of the options: Παράταση πέραν των δύο μηνών, προϋποθέτει την σύμφωνη γνώμη του προμηθευτή. Η παράταση ισχύος των συμβάσεων δεν θα μπορεί να υπερβαίνει τους δώδεκα μήνες και σε κάθε περίπτωση χωρίς ποσοτική ή χρηματική προσαύξηση. ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ