2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wyposażenia dla budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie, zadanie pn.: Odbudowa i rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Przebudowa i rozbudowa Gminnego Ośrodka Kultury w Widawie” – część II zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem, że obowiązuje zestawienie wyposażenia, w ramach niniejszego zamówienia, stanowiące załącznik nr 1a do SWZ.
Internal identifier: RIK.271.10.2026.DK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Additional classification (cpv): 39121200 Tables, 39121100 Desks, 39113600 Benches, 44421000 Armoured or reinforced safes, strongboxes and doors, 39151300 Modular furniture, 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 30238000 Library automation equipment, 30121100 Photocopiers, 30121430 Digital duplicators, 30190000 Various office equipment and supplies, 39155100 Library equipment, 38651000 Cameras, 37311100 Pianos, 37321100 Metronomes, 42992200 Anechoic chamber, 42990000 Miscellaneous special-purpose machinery, 39711360 Ovens, 39711110 Refrigerator-freezers, 39711310 Electric coffee makers, 39713430 Vacuum cleaners, 39713400 Floor-maintenance machines, 37524100 Educational games, 72212517 IT software development services, 42611000 Special-purpose machine tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia wymienionego w Załączniku nr 1a do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, z zastrzeżeniem, że obowiązuje zestawienie wyposażenia, w ramach niniejszego zamówienia, stanowiące załącznik nr 1a do SWZ. Wykonawca dostawy, wybrany przez Zamawiającego, zobowiązany będzie na własny koszt do uporządkowania po sobie terenu na którym będzie realizował dostawę oraz na własny koszt do naprawy uszkodzeń urządzeń i budynku (w tym przywrócenie do stanu poprzedniego stanu nieruchomości) będących skutkiem ewentualnych uszkodzeń.Wszystkie urządzenia elektroniczne, objęte niniejszym zamówieniem, należy uruchomić i sprawdzić poprawność ich działania. Wykonawca zobowiązany jest do przeszkolenia osoby wskazanej przez Zamawiającego w zakresie użytkowania urządzeń elektronicznych w sposób umożliwiający ich bezpieczną i efektywną eksploatację. Wykonawca zobowiązany jest uzyskać pisemne potwierdzenie o odbytym szkoleniu. Zamawiający będzie wymagał przedstawienia, przed podpisaniem umowy na wykonanie zamówienia, szczegółowej wyceny poszczególnych elementów dostawy wymienionych w załączniku 1a do SWZ. Jeżeli zostaną znalezione dwuznaczności lub rozbieżności między dokumentami przetargowymi, to Zamawiający udzieli w tym zakresie niezbędnych szczegółowych wyjaśnień lub wyda Wykonawcy niezbędne polecenia, przy czym w przypadku rozbieżności między SWZ a ustawą lub PFU – pierwszeństwo mają zapisy odpowiednio ustawy i SWZ. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Wykonawca jest zobowiązany wykonać zamówienie zgodnie z zapisami PFU w zakresie dotyczącym wyposażenia objętego załącznikiem nr 1a do SWZ, z zachowaniem wysokiego standardu jakości.
Additional classification (cpv): 39121200 Tables, 39121100 Desks, 39112000 Chairs, 39113600 Benches, 39113000 Miscellaneous seats and chairs, 39132100 Filing cabinets, 44421000 Armoured or reinforced safes, strongboxes and doors, 39151300 Modular furniture, 30213000 Personal computers, 30213100 Portable computers, 30231300 Display screens, 30238000 Library automation equipment, 30121100 Photocopiers, 30121430 Digital duplicators, 30190000 Various office equipment and supplies, 39155100 Library equipment, 38651000 Cameras, 37311100 Pianos, 37320000 Parts and accessories of musical instruments, 42990000 Miscellaneous special-purpose machinery, 39711360 Ovens, 39711110 Refrigerator-freezers, 39711310 Electric coffee makers, 39713430 Vacuum cleaners, 39713400 Floor-maintenance machines, 37524100 Educational games, 72212517 IT software development services, 42611000 Special-purpose machine tools
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: RIK.271.10.2026.DK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39121200 Stoły, 39121100 Biurka, 39113600 Ławki, 44421000 Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi, 39151300 Meble modułowe, 30213000 Komputery osobiste, 30213100 Komputery przenośne, 30231300 Monitory ekranowe, 30238000 Zautomatyzowane urządzenia biblioteczne, 30121100 Fotokopiarki, 30121430 Cyfrowe urządzenia powielające, 30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe, 39155100 Wyposażenie bibliotek, 38651000 Aparaty fotograficzne, 37311100 Pianina, 37321100 Metronomy, 42992200 Komora dźwiękoszczelna, 42990000 Różne maszyny specjalnego zastosowania, 39711360 Piekarniki, 39711110 Chłodziarkozamrażarki, 39711310 Elektryczne zaparzacze do kawy, 39713430 Odkurzacze, 39713400 Maszyny do konserwowania podłóg, 37524100 Gry edukacyjne, 72212517 Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego, 42611000 Obrabiarki specjalnego zastosowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39121200 Stoły, 39121100 Biurka, 39112000 Krzesła, 39113600 Ławki, 39113000 Różne siedziska i krzesła, 39132100 Szafy na akta, 44421000 Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi, 39151300 Meble modułowe, 30213000 Komputery osobiste, 30213100 Komputery przenośne, 30231300 Monitory ekranowe, 30238000 Zautomatyzowane urządzenia biblioteczne, 30121100 Fotokopiarki, 30121430 Cyfrowe urządzenia powielające, 30190000 Różny sprzęt i artykuły biurowe, 39155100 Wyposażenie bibliotek, 38651000 Aparaty fotograficzne, 37311100 Pianina, 37320000 Części i akcesoria do instrumentów muzycznych, 42990000 Różne maszyny specjalnego zastosowania, 39711360 Piekarniki, 39711110 Chłodziarkozamrażarki, 39711310 Elektryczne zaparzacze do kawy, 39713430 Odkurzacze, 39713400 Maszyny do konserwowania podłóg, 37524100 Gry edukacyjne, 72212517 Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego, 42611000 Obrabiarki specjalnego zastosowania