See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów, serwerów oraz akcesoriów – 8 części, na potrzeby Urzędu Miasta Częstochowy i Straży Miejskiej.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów, serwerów oraz akcesoriów – 8 części, na potrzeby Urzędu Miasta Częstochowy i Straży Miejskiej. Zakres zamówienia: CZĘŚĆ 1: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych. CZĘŚĆ 2: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych. CZĘŚĆ 3: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One. CZĘŚĆ 4: Zakup i dostawa komputerów przenośnych. CZĘŚĆ 5: Zakup i dostawa serwera. CZĘŚĆ 6: Zakup i dostawa serwera NAS. CZĘŚĆ 7: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD. CZĘŚĆ 8: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Internal identifier: IZ.271.58.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych
Description: Zakup i dostawa akcesoriów sieciowych
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 1
Main classification (cpv): 32413100 Network routers
Additional classification (cpv): 32420000 Network equipment, 32424000 Network infrastructure, 32521000 Telecommunications cable, 32522000 Telecommunications equipment
Lot: LOT-0002
Title: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych
Description: Zakup i dostawa akcesoriów komputerowych
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 2
Main classification (cpv): 30237200 Computer accessories
Additional classification (cpv): 30233132 Hard-disk drives, 30237410 Computer mouse, 30237000 Parts, accessories and supplies for computers
Lot: LOT-0003
Title: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One
Description: Zakup i dostawa zestawów komputerowych typu All in One
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 3
Main classification (cpv): 30214000 Workstations
Additional classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0004
Title: Zakup i dostawa komputerów przenośnych
Description: Zakup i dostawa komputerów przenośnych
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 4
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0005
Title: Zakup i dostawa serwera
Description: Zakup i dostawa serwera
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 5
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 48822000 Computer servers, 48620000 Operating systems, 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0006
Title: Zakup i dostawa serwera NAS
Description: Zakup i dostawa serwera NAS
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 6
Main classification (cpv): 48823000 File servers
Lot: LOT-0007
Title: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD
Description: Zakup i dostawa dwóch serwerów z oprogramowaniem wraz z instalacją i podniesieniem wersji domeny Microsoft AD
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 7
Lot: LOT-0008
Title: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej
Description: Zakup i dostawa zestawów komputerowych na potrzeby Straży Miejskiej
Internal identifier: IZ.271.58.2026 CZĘŚĆ 8