673332-2026 - Competition
Latvia – Meters – Komercuzskaites mēraparātu un impulsa moduļu piegāde
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Komercuzskaites mēraparātu un impulsa moduļu piegāde
Description: Komercuzskaites mēraparātu un impulsa moduļu piegāde
Internal identifier: RŪ-2026/140
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN15 un impulsa moduļu piegāde
Lot: LOT-0002
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN20 un impulsa moduļu piegāde
Lot: LOT-0003
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN25 un impulsa moduļu piegāde
Lot: LOT-0004
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN32 un impulsa moduļu piegāde
Lot: LOT-0005
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN40 un impulsa moduļu piegāde
Lot: LOT-0006
Title: Mehānisko komercuzskaites mēraparātu DN50, DN65, DN80 un DN100 piegāde
Lot: LOT-0007
Title: Elektromagnētisko komercuzskaites mēraparātu DN 40 piegāde
Lot: LOT-0008
Title: Elektromagnētisko komercuzskaites mēraparātu DN 50, DN 65, DN 80, DN 100, DN 125, DN 150 (dzeramā ūdens uzskaitei) un elektromagnētisko komercuzskaites mēraparātu DN 50, DN 65, DN 80, DN 100, DN 125, DN 150 (notekūdeņu uzskaitei) piegāde
Lot: LOT-0009
Title: Ultraskaņas komercuzskaites mēraparātu DN15, DN 20, DN 25, DN 32, DN40, DN 50, DN 65, DN 80, DN 100 piegāde
Lot: LOT-0010
Title: Zenner mehānisko komercuzskaites mēraparātu (modelis MNK-RP-N) DN15, DN 20, DN 25, DN 32, DN40 impulsa moduļu piegāde