673479-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie przy ul. Smętnej 12
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Instytutu Farmakologii im. Jerzego Maja Polskiej Akademii Nauk w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne do punktów odbioru energii Zamawiających. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: IF/ZP-15/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001