673499-2026 - Competition
Lithuania – Cargo carriers – (PU-15457/26) [ITP26] N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (PU-15457/26) [ITP26] N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai
Description: N1 ir N2 kategorijos krovininiai automobiliai
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144750 Cargo carriers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. N1 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. N2 klasės krovininiai automobiliai dviguba kabina su hidrauliniu manipuliatoriumi
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis. N2 klasės krovininis automobilis dviguba kabina
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis. N2 klasės krovininis automobilis su dviguba kabina (bendroji masė iki 12 t įskaitytinai)
Internal identifier: 4