Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39561133 Insignia
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie I i II części przedmiotowego zamówienia, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, na warunkach określonych we wzorze umowy – Załączniku nr 8 do SWZ. Zamówienia w ramach prawa opcji mogą być składane maksymalnie do dnia 31 marca 2029 r.
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Country: Poland
673531-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Odznaczenia – Dostawa orderów i odznaczeń
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa orderów i odznaczeń
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę orderów i odznaczeń dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 7 do SWZ – Terminarz dostaw.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39561133 Odznaczenia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 18512200 Medale
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część I – ordery, odznaczenia
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę orderów i odznaczeń dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP, zwanych dalej „Wyrobami”, wg następującego podziału na części: a) część I – ordery, odznaczenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 7 do SWZ – Terminarz dostaw.
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część II – odznaczenia MPM
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sprzedaż wraz z dostawą Zamawiającemu przez Wykonawcę orderów i odznaczeń dla Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP, zwanych dalej „Wyrobami”, wg następującego podziału na części: b) część II – odznaczenia MPM. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 7 do SWZ – Terminarz dostaw.
Główna klasyfikacja (cpv): 18512200 Medale