See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: REACTIVI DE LABORATOR, COMPATIBILI CU ANALIZOARELE DE GAZE SI IONI DIN SANGE Radiometer ABL90 FLEX
Description: REACTIVI DE LABORATOR, COMPATIBILI CU ANALIZOARELE DE GAZE SI IONI DIN SANGE Radiometer ABL90 FLEX. Numar de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de termenul limită de depunere a ofertelor: 13 zile. Termenul - limită în care autoritatea contractantă va raspunde tuturor solicitărilor de clarificare/informatiilor suplimentare (un singur termen) va fi cu 10 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1618/15513888/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pachet de soluții compatibil cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Description: Pachet de soluții compatibil cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Caseta senzori 300 teste compatibila cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Description: Caseta senzori 300 teste compatibila cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 35125100 Sensors
Lot: LOT-0003
Title: Caseta senzori 100 teste compatibila cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Description: Caseta senzori 100 teste compatibila cu analizorul de gaze si electroliti din sange Radiometer ABL90 FLEX
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Seringa pentru probe din sânge arterial compatibilă cu analizorul Radiometer ABL90 FLEX
Description: Seringa pentru probe din sânge arterial compatibilă cu analizorul Radiometer ABL90 FLEX. Comenzile vor fi trimestriale.
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33141550 Heparin