2. Procedure
Procedure
Title: Okolju prijazna storitev čiščenja poslovnih prostorov Vrhovnega državnega tožilstva RS na lokaciji Vilharjeva cesta 23, 1000 Ljubljana za obdobje 36 mesecev
Description: Ponudnik/izvajalec bo poslovne prostore čistil dnevno, tedensko, mesečno in letno, glede na vrsto čiščenja, v skladu z zahtevami četrte (4) točke te razpisne dokumentacije – Tehnične specifikacije, z uporabo okoljsko manj obremenjujočega blaga (čistil in higienskih papirnatih proizvodov) in z upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev v skladu z Uredbo o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17 in naslednji).
Internal identifier: JN-79655
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 578294