2. Procedure
Procedure
Title: Údržba a starostlivosť o verejnú zeleň na území mesta Prešov
Description: Výrub stromov , orez konárov stromov bez plošiny, orez konárov pomocou plošiny , alebo stromolezecky , orez stromov na čapík , orez krov a ruží , zmladenie krov , rez a tvarovanie živých plotov s vyčistením a odburiňovaním , výsadba kvetín , letničiek , dvojročných kvetín , výsadba krov s balom , výsadba stromov s balom , založenie záhonu , založenie trávnika , odstraňovanie inváznych druhov rastlín chemicky a mechanicky , odburiňovanie , mulčovanie , vyhrabávanie lístia a čistenie zelene , zber kôpok , odstránenie pňa po výrube , bežná manipulácia s vegetačnými nádobami , zálievka, inštalácia a údržba bezpečnostných väzieb koruny stromov , odstránenie kalamitných stavov v zmysle špecifikácie na plochách verejnej starostlivosti . Bližšia špecifikácia úkonov tvorí Prílohu č. 1 Rámcovej dohody.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001