673654-2026 - Competition
Czechia – Energy and related services – Poskytování energetických služeb metodou EPC na objektech Města Slaný
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Poskytování energetických služeb metodou EPC na objektech Města Slaný
Description: Předmětem této zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (úspory provozních nákladů souvisejících s užitím energií – dále jen „služby“) pro objekty Města Slaný. V rámci zakázky bude poskytovatelem služeb vypracován návrh energeticky úsporných opatření. Realizace energeticky úsporných opatření ve smyslu této zakázky zahrnuje tyto úkony: a) zpracování projektové dokumentace a zajištění dalších činností pro zajištění stavebních povolení na realizaci úsporných opatření, budou-li dle nabídky účastníka s ohledem na navrhovaná opatření nezbytná a nebyly-li podklady poskytnuty zadavatelem, b) veškerá inženýrská činnost, zejména vyřízení náležitostí spojených se získáním stavebního povolení, c) zpracování prováděcí projektové dokumentace na realizaci úsporných opatření, d) dodávka a montáž navržených úsporných opatření „na klíč“, e) zpracování dokumentace skutečného provedení úsporných opatření, f) vypracování podrobného provozního řádu pro nově instalovaná zařízení a zaškolení obsluhy, g) energetický management (služby zahrnující trvalé sledování a vyhodnocování dosahovaných úspor energie) po dobu trvání smluvního vztahu, včetně kontroly instalovaného zařízení, h) poskytnutí záruky za dosažení předpokládaných úspor, i) sledování a vyhodnocování dosažených výsledků po dobu trvání smluvního vztahu. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: Poskytování energetických služeb metodou EPC na objektech Města Slaný
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001