2. Procedure
Procedure
Title: „Energoefektivitātes paaugstināšana daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Parka ielā 2, Vabolē, Vaboles pagastā, Augšdaugavas novadā”
Description: „Energoefektivitātes paaugstināšana daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Parka ielā 2, Vabolē, Vaboles pagastā, Augšdaugavas novadā”
Internal identifier: NPS 2026/17
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000