673686-2026 - Competition
Netherlands – Hardware consultancy services – Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf ten behoeve van het sluiten van een overeenkomst met Visma Circle.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf ten behoeve van het sluiten van een overeenkomst met Visma Circle.
Description: Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, onder 2: geen mededinging om technische complexiteit en financiële redenen. Gemeente Helmond heeft een huidige overeenkomst met Visma Circle B.V. en wil die voortzetten. De gemeente Helmond heeft voorafgaand aan deze aankondiging een marktverkenning uitgevoerd waarbij geconcludeerd is dat in de gegeven omstandigheden feitelijk slechts één partij de opdracht kan uitvoeren zonder onaanvaardbare risico’s voor de continuïteit van de dienstverlening. Het migratietraject en de daaraan verbonden (hoogte van de) migratie- en transitiekosten leiden tot een bijzondere omstandigheid dat er van een redelijk alternatief of substituut geen sprake is. Een eventuele wisseling van software programmatuur brengt grote risico's en consequenties voor de continuïteit van de dienstverlening naar de burgers en voor de organisatie qua capaciteit, werkwijze en daarmee ook extra werklast met zich mee. Zie bijlage motivering. initiële looptijd 3 jaar met jaarlijkse verlengingsopties.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, onder 2: geen mededinging om technische complexiteit en financiële redenen. Gemeente Helmond heeft een huidige overeenkomst met Visma Circle B.V. en wil die voortzetten. De gemeente Helmond heeft voorafgaand aan deze aankondiging een marktverkenning uitgevoerd waarbij geconcludeerd is dat in de gegeven omstandigheden feitelijk slechts één partij de opdracht kan uitvoeren zonder onaanvaardbare risico’s voor de continuïteit van de dienstverlening. Het migratietraject en de daaraan verbonden (hoogte van de) migratie- en transitiekosten leiden tot een bijzondere omstandigheid dat er van een redelijk alternatief of substituut geen sprake is. Een eventuele wisseling van software programmatuur brengt grote risico's en consequenties voor de continuïteit van de dienstverlening naar de burgers en voor de organisatie qua capaciteit, werkwijze en daarmee ook extra werklast met zich mee. Zie bijlage motivering.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72100000 Hardware consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1