2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług w zakresie całodobowego dozoru obiektów ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie całodobowego dozoru obiektów ENEA Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra . Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez Wykonawcę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia (tzn. że Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną część albo na wszystkie części zamówienia). Część 1: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Wolsztyn, ul. Przemysłowa 3, Część 2: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Krosno Odrzańskie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 20, Część 3: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Świebodzin, ul Sobieskiego 27, Część 4: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Żary, ul. Moniuszki 64, Część 5: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 73, Część 6: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Oddział Dystrybucji Zielona Góra, ul. Zacisze 15, Część 7: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator Sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Zielona Góra, ul. Prosta 15. 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP, w prowadzonym postępowaniu, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danej części, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312310 Guidance services
Additional classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Wolsztyn, ul. Przemysłowa 3
Description: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Krosno Odrzańskie, ul. Bohaterów Wojska Polskiego 20
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Świebodzin, ul Sobieskiego 27
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Żary, ul. Moniuszki 64
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Nowa Sól, ul. Piłsudskiego 73
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Oddział Dystrybucji Zielona Góra, ul. Zacisze 15
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7: Usługa w zakresie całodobowego dozoru obiektów Enea Operator sp. z o.o. Oddział Dystrybucji Zielona Góra – Rejon Dystrybucji Zielona Góra, ul. Prosta 15
Internal identifier: P/1400/21127310/00004200/2026 część 7