673777-2026 - Competition
Poland – Software configuration services – Cykliczna usługa konfiguracji bazy cyfrowej Repozytorium wraz z usługą wsparcia technicznego oraz opieki serwisowej i godzin rozwojowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Cykliczna usługa konfiguracji bazy cyfrowej Repozytorium wraz z usługą wsparcia technicznego oraz opieki serwisowej i godzin rozwojowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest cykliczna usługa konfiguracji bazy cyfrowej Repozytorium wraz z usługą wsparcia technicznego oraz opieki serwisowej i godzin rozwojowych na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich” współfinansowanego środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz informacje dotyczące równoważności zostały określone w SWZ oraz załącznikach do SWZ. Ze względu na ograniczenia formularza zamawiający informuje, że: Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 31.05.2028 r., z zastrzeżeniem, że usługa konfiguracji i modernizacji bazy cyfrowej Repozytorium zostanie wykonana maksymalnie do dnia 31.05.2027 r., natomiast usługi wsparcia technicznego, opieki serwisowej oraz godziny rozwojowe będą realizowane na zasadach określonych w OPZ, nie dłużej niż do dnia 31.05.2028 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72265000 Software configuration services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest cykliczna usługa konfiguracji bazy cyfrowej Repozytorium wraz z usługą wsparcia technicznego oraz opieki serwisowej i godzin rozwojowych na potrzeby realizacji projektu pn.: „Digitalizacja i udostępnianie cyfrowych zasobów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego oraz Związku Kompozytorów Polskich” współfinansowanego środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis przedmiotu zamówienia (Część III SWZ - OPZ), część II SWZ – Projektowane postanowienia umowy. Równoważność opisana w ust. 3.3 SWZ.
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
Options:
Description of the options: Brak wznowień i opcji.