673786-2026 - Competition
Bulgaria – Calibration services – „Избор на изпълнител за калибриране на съществуващи кантари (сензори за претегляне в движение)“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Избор на изпълнител за калибриране на съществуващи кантари (сензори за претегляне в движение)“
Description: Предметът на обществената поръчка обхваща изпълнение на следните дейности, но не се ограничава до: а) Калибриране на съществуващи кантари (сензори за претегляне в движение - WIM), предмет на обществената поръчка, съгласно изискванията на Техническото задание (Приложение А). Прогнозното количество, подлежащо на калибриране, е 36 (тридесет и шест) броя съществуващи кантари (сензори за претегляне в движение - WIM), монтирани в 18 (осемнадесет) СКТ, разположени в обхвата на РПМ. Конкретните количества ще се определят от Възложителя чрез заявка/и, според потребностите му, на всеки 6 (шест) месеца, в срока за изпълнение на договора или до изчерпване на финансовия ресурс, в зависимост от това кое от двете събития настъпи първо. б) Издаване на свидетелство и/или сертификат за всяко извършено калибриране за съответната СКТ. в) Всички останали дейности, необходими за изпълнението на предмета на обществената поръчка. *ВАЖНО! Посоченият обем е прогнозен. Възложителят не е задължен да възложи изпълнението му в пълен обем. В зависимост от потребностите на Възложителя броят на съществуващите кантари (сензори за претегляне в движение – WIM), подлежащи на калибриране, може да бъде по-малък или по-голям от посочения прогнозен обем, в срока за изпълнение на договора. Възложителят ще заплаща само действително заявеното, подлежащо на калибриране количество, изпълнено без забележки от страна на Изпълнителя, съгласно изискванията на Техническото задание (Приложение А) към документацията. Подробно описание на предмета на обществената поръчка е представено в Техническо задание (Приложение А), приложение към документацията за обществената поръчка!
Internal identifier: 604249
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50433000 Calibration services
Additional classification (cpv): 71631000 Technical inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71632000 Technical testing services