673904-2026 - Competition
Slovenia – Software-related services – Obnovitev letne pristojbine paketov licenc GIS (Esri ArcGIS in UT For ArcGIS) in vzdrževanje GIS za obdobje treh let (2)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Obnovitev letne pristojbine paketov licenc GIS (Esri ArcGIS in UT For ArcGIS) in vzdrževanje GIS za obdobje treh let (2)
Description: Predmet naročila je: - obnovitev letne pristojbine paketov licenc za Esri ArcGIS in UT For ArcGIS, ki jih ima naročnik trenutno v uporabi, ter vzdrževanje GIS za obdobje treh let, - tudi možnost dokupa licenc za uporabnike in okolje sistema GIS, - tudi možnost dokupa aplikacije GIS za upravljanje optičnega omrežja, - tudi možnost dokupa mobilne aplikacije GIS. V naročila so vključene tudi prilagoditve in nadgradnje GIS, ki pomenijo vsako izboljšano, popravljeno ali novo verzijo dela ali celote GIS. Pogodba se bo, razen za obnovitev letne pristojbine paketov licenc za Esri ArcGIS in UT For ArcGIS, ki jih ima naročnik trenutno v uporabi, ter vzdrževanje GIS za obdobje treh let (prva alineja), sklenila za čas od podpisa do 24.12.2029. Za obnovitev letne pristojbine paketov licenc za Esri ArcGIS in UT For ArcGIS, ki jih ima naročnik trenutno v uporabi, ter vzdrževanje GIS za obdobje treh let se bo pogodba sklenila od 24. 12. 2026 do 24. 12. 2029 in v zvezi s to alinejo pogodbeni roki ne začnejo teči prej kot 24. 12. 2026, skladno s potekom trenutne veljavnosti vzdrževanja obstoječih licenc.
Internal identifier: JN26-030
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 578177
Options:
Description of the options: Možnost dokupa licenc za uporabnike in okolje sistema GIS, možnost dokupa aplikacije GIS za upravljanje optičnega omrežja in možnost dokupa mobilne aplikacije GIS.