673923-2026 - Competition
Poland – Access control system – Zakup systemu kontroli biletów dla PGE Narodowego w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup systemu kontroli biletów dla PGE Narodowego w Warszawie
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie systemu kontroli biletów, a także świadczenie usług gwarancyjnych oraz serwisu technicznego
Internal identifier: WZ/V/39/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42961100 Access control system
5. Lot
Lot: LOT-0001