Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79100000 Legal services
Options:
Description of the options: Verlenging
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Noord-Overijssel (NL211)
Country: Netherlands
674023-2026 - Mededinging
Nederland – Juridische dienstverlening – EA Flexibele schil WOO verzoeken Provincie Overijssel en Gemeente Dalfsen
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Flexibele schil WOO verzoeken Provincie Overijssel en Gemeente Dalfsen
Beschrijving: Aanleiding De Aanbestedende diensten ervaren een structurele stijging in het aantal Woo-verzoeken. Door de combinatie van een toenemend volume en een toenemende complexiteit staan de wettelijke behandeltermijnen en de beschikbare interne capaciteit onder druk. Met name bij piekbelasting, omvangrijke dossiers, complexe juridische vraagstukken of tijdelijke uitval van medewerkers kan de beschikbare interne capaciteit ontoereikend zijn. De Aanbestedende diensten willen daarom beschikken over een flexibele, schaalbare en deskundige dienstverlener die op afroep een afgebakend gedeelte van de behandeling van Woo-verzoeken kan uitvoeren. Doel van de opdracht Het doel van de opdracht is het contracteren van één Opdrachtnemer die de Aanbestedende diensten ondersteunt bij de operationele behandeling van Woo-verzoeken. Opdrachtwaarde De totale maximale waarde van alle onder de Raamovereenkomst verstrekte opdrachten bedraagt € 1.400.000 exclusief btw. (waarvan € 1.000.000, - t.b.v. de Provincie Overijssel en € 400.000, - t.b.v. de Gemeente Dalfsen)
Interne identificatiecode: 25.O.174
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Aanleiding De Aanbestende diensten ervaren een structurele stijging in het aantal Woo-verzoeken. Door de combinatie van een toenemend volume en een toenemende complexiteit staan de wettelijke behandeltermijnen en de beschikbare interne capaciteit onder druk. Met name bij piekbelasting, omvangrijke dossiers, complexe juridische vraagstukken of tijdelijke uitval van medewerkers kan de beschikbare interne capaciteit ontoereikend zijn. De Aanbestedende diensten willen daarom beschikken over een flexibele, schaalbare en deskundige dienstverlener die op afroep een afgebakend gedeelte van de behandeling van Woo-verzoeken kan uitvoeren. Doel van de opdracht Het doel van de opdracht is het contracteren van één Opdrachtnemer die de Aanbestedende diensten ondersteunt bij de operationele behandeling van Woo-verzoeken. Opdrachtwaarde De geraamde omvang van de dienstverlening bedraagt circa € 350.000 , - exclusief btw per twaalf maanden. De totale maximale waarde van alle onder de Raamovereenkomst verstrekte opdrachten bedraagt € 1.400.000 , - exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging