674037-2026 - Competition
Estonia – Electricity distribution and control apparatus – Alajaama seadmete ost
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Alajaama seadmete ost
Description: Käesoleva dünaamilise hankesüsteemi eesmärk on võimaldada hankijal soetada alajaamade rajamiseks, rekonstrueerimiseks ja hoolduseks vajalikke seadmeid ja komponente. Hange hõlmab seadmeid, mida kasutatakse eelkõige 330kV ja 110kV alajaamade ehitamisel, laiendamisel, rekonstrueerimisel ning käidul hoidmisel. Dünaamilise hankesüsteemi raames soetatakse muu hulgas, kuid mitte ainult, kõrgepingeseadmeid, primaar- ja sekundaarseadmeid, juhtimis- ja kaitsesüsteemide komponente, mõõte- ja abiseadmeid ning muid alajaamade toimimiseks vajalikke seadmeid ja tarvikuid. Arvestades alajaamade tehnoloogiate arengut ja projektide spetsiifikat, võivad dünaamilise hankesüsteemi raames korraldatavate hangete täpsemad tehnilised nõuded, seadmete liigid ja kogused erineda ning täpsustatakse iga seotud hanke käigus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 310479-0000
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Dünaamilise hankesüsteemi piiratud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31200000 Electricity distribution and control apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0000