674045-2026 - Competition
Poland – Public road transport services – Świadczenie usług przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Lublin i Gmin sąsiadujących
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Lublin i Gmin sąsiadujących
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Lublin i Gmin sąsiadujących. 2. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego, polegające na przewozie pasażerów na liniach komunikacyjnych w komunikacji miejskiej, przebiegających na obszarze Gminy Lublin oraz Gmin sąsiadujących, z którymi Gmina Lublin ma zawarte porozumienie. Usługi przewozu Wykonawca zobowiązany będzie świadczyć minimum 15 autobusami. Zamawiający dopuszcza dwa rozwiązania dotyczące wieku i parametrów oferowanych autobusów. Wykonawca w ofercie jest zobowiązany wskazać jedno rozwiązanie w zakresie wieku i parametrów autobusów, które będzie realizowane przez Wykonawcę. Planowana liczba wozokilometrów (zwanych dalej: wzkm) w czasie realizacji umowy to 10 800 000 wzkm. 3. Szczegółowy zakres usług określony jest we wzorze umowy wraz z załącznikami – zał. nr 8 do SWZ.
Internal identifier: DZ-P.26.1.39.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
674045-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego – Świadczenie usług przewozu regularnego osób, w ramach publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Lublin i Gmin sąsiadujących
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZ-P.26.1.39.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001