674093-2026 - Competition
Poland – Kerosene jet type fuels – Dostawa paliwa lotniczego JET A1 (bez akcyzy).
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa paliwa lotniczego JET A1 (bez akcyzy).
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa lotniczego JET A1 (bez akcyzy). 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifier: Zp/pn/23/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09131100 Kerosene jet type fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa paliwa lotniczego JET A1 (bez akcyzy)