See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: MATERIALE SANITARE SI REACTIVI PENTRU STERILIZARE
Description: Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 60 x60 cm Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 75 x 75 cm Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 100 x 100 cm Role sterilizare plate, cu indicatori abur 50 mm x 200 m Role sterilizare plate,cu indicatori abur 75 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 100 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 150 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 200 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 250 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 300 mm x 200 m Role sterilizare plate, cu indicatori abur 350 mm x 200 m Rola hartie termica, 57 mm/18 m Rola hartie termica, 110 mm/25 m Banda adeziva cu indicator fizico-chimic, pentru sterilizarea cu abur Integrator fizico-chimic strip, pentru abur Teste Bowie Dick, pachet pentru abur Indicator biologic fiola cu B. STEAROTHERMOPHILUS si mediu de cultura inclus, pentru abur, teste rapide la 60 minute, cu punerea la dispozitia a incubatorului compatibil Teste Helix, pentru abur si pentru temperaturi de 121˚C si 134˚C Indicator biologic fiola cu B. STEAROTHERMOPHILUS si mediu de cultura inclus, pentru abur, citire la 24 ore Etichete dublu adezive pentru sterilizare cu abur 32x28 mm
Internal identifier: PAAP1108772
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33198200 Paper sterilisation pouches or wraps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 60 x 60 cm
Description: in caietul de sarcini se regasesc detaliate cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, respectiv ale unui contract subsecvent.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 75 x 75 cm
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Hartie speciala de impachetat pentru sterilizare 100 x 100 cm
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Role sterilizare plate, cu indicatori abur 50 mm x 200 m
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Role sterilizare plate,cu indicatori abur 75 mm x 200 m
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Role sterilizare plate, cu indicatori abur 100 mm x 200 m
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Role sterilizare plate,cu indicatori abur 150 mm x 200 m
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Role sterilizare plate, cu indicatori abur 200 mm x 200 m
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Role sterilizare plate,cu indicatori abur 250 mm x 200 m
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Role sterilizare plate,cu indicatori abur 300 mm x 200 m
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Role sterilizare plate,cu indicatori abur 350 mm x 200 m
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Rola hartie termica, 57 mm/18 m
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Rola hartie termica, 110 mm/25 m
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Banda adeziva cu indicator fizico-chimic, pentru sterilizarea cu abur
Internal identifier: 14
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
Lot: LOT-0015
Title: Integrator fizico-chimic strip, pentru abur
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Teste Bowie Dick, pachet pentru abur
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Indicator biologic fiola cu B.STEAROTHERMOPHILUS si mediu de cultura inclus, pentru abur, teste rapide la 60 minute, cu punerea la dispozitie a incubatorului compatibil
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Teste Helix, pentru abur si pentru temperaturi de 121˚C si 134˚C
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Indicator biologic fiola cu B. STEAROTHERMOPHILUS si mediu de cultura inclus, pentru abur, citire la 24 ore
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Etichete dublu adezive pentru sterilizare cu abur 32x28 mm
Internal identifier: 20