2. Procedure
Procedure
Title: RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING, INSTALLATIE EN ONDERHOUD VAN WASMACHINES EN DROOGKASTEN VOOR ENDOSCOPIE MET VERBRUIKSMATERIALEN
Description: Heilig Hartziekenhuis Mol wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer voor de levering, installatie en onderhoud van wasmachines en droogkasten voor endoscopie met verbruiksmaterialen.
Internal identifier: HHM/2026/WAS&DROOGMACHINES
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Additional classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: HHM/2026/WAS&DROOGMACHINES - 1
Internal identifier: 1
Interne identificatiecode: HHM/2026/WAS&DROOGMACHINES
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
Aanvullende classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: HHM/2026/WAS&DROOGMACHINES - 1
Interne identificatiecode: 1