See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej i laboratoryjnej oraz drzwi osłonowych przeciwpromiennych w komorach radioterapeutycznych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.23 do SWZ oraz załączniki 2.1a-2.23a do SWZ.
Internal identifier: PN-101/26/KK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
Additional classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services, 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji czytnika mikropłytek ELX 800 SOR
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji czytnika mikropłytek VICTOR 3
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji Systemu obrazowania in vivo IVIS Lumina XRMS III
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - świadczenie usługi okresowego przeglądu serwisowego Systemu do kompresji klatki piersiowej LUCAS 3
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - świadczenie usługi okresowego przeglądu serwisowego Skanera TLC
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 - świadczenie kompleksowych usług serwisowych Myjni dezynfektora Amigo prod. Arjo Huntleigh
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - świadczenie usług serwisowych dla komór dezynfekcyjnych typu VACUDES prod. MMM
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji wstrzykiwaczy kontrastu prod. Bracco
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.8a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji wstrzykiwacz kontrastu prod. Guerbet
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.9a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji aparat do zabiegów perfuzji hipertermicznej PERFORMER HT
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.10a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11 - świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji lamp (4 szt.)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.11a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - świadczenie usług jednorazowego okresowego przeglądu pieca do hybrydyzacji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.12a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - świadczenie usług jednorazowego okresowego przeglądu komory hybrydyzacyjnej wraz z piecem do hybrydyzacji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.13a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji Detektora DRAGER X-QM
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.14a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji myjki ultradźwiękowej ELMASONIC
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.15a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji wstrzykiwacza kontrastu prod. Medtron
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.16a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji respiratorów PB840 i PB980 prod. Covidien ,FLIGHT 60 prod. Flight Medical Innovations
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.17a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18 - świadczenie usług okresowych przeglądów serwisowych dla aparatury prod. Leica
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.18a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19 - świadczenie usługi jednorazowego przeglądu i konserwacji dla stołu zabiegowego STEL22
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.19a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji urządzeń respiratorów transportowych TV-100 prod.Biomed Devices
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.20a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21 - świadczenie pogwarancyjnych usług serwisowych myjni CLINOX
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.21a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22 - świadczenie usług serwisowych w zakresie drzwi osłonowych przeciwpromiennych w komorach radioterapeutycznych HDR; EDGE; VERSA HD; TRUEBEAM; ETHOS
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.22a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23 - świadczenie usług serwisowych stołu terapeutycznego Polkam
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.23a do SWZ.
Internal identifier: Część nr 23