674300-2026 - Competition
Slovenia – Transport equipment and auxiliary products to transportation – Tovorna vozila in delovni stroj za transport in manipulacijo z odpadki
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Tovorna vozila in delovni stroj za transport in manipulacijo z odpadki
Description: Tovorna vozila (2 kosa) in delovni stroj (1 kos) za transport in manipulacijo z odpadki.
Internal identifier: JN-80205
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tovorno vozilo z nadgradnjo za prevoz kotalnih zabojnikov
Description: Tovorno vozilo z nadgradnjo za prevoz kotalnih zabojnikov - 2 kosa.
Internal identifier: 578429
Additional classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
Lot: LOT-0002
Title: Čelni nakladalec
Description: Čelni nakladalec - delovni stroj za manipulacijo z odpadki.
Internal identifier: 578430
Additional classification (cpv): 42000000 Industrial machinery