674401-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations – raamovereenkomst onderhoud automatische deuren en poorten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: raamovereenkomst onderhoud automatische deuren en poorten
Description: Onderhoud (met totale waarborg) van individuele en collectieve automatische deuren en collectieve gemotoriseerde poorten verdeeld over het volledig patrimonium van woonmaatschappij Wonen in Limburg (WiL). Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Internal identifier: PPP0OQ-2745/6494/1881
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1881_1