674472-2026 - Competition
Latvia – Construction work – Videonovērošanas kameru balstu un elektroapgādes izbūve un aprīkojuma uzstādīšana Jēkabpils novadā
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Videonovērošanas kameru balstu un elektroapgādes izbūve un aprīkojuma uzstādīšana Jēkabpils novadā
Description: Videonovērošanas kameru balstu un elektroapgādes izbūve un aprīkojuma uzstādīšana Jēkabpils novadā
Internal identifier: JNP 2026/93
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 51314000 Installation services of video equipment, 32323500 Video-surveillance system
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Aldaunas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0002
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Dolomīta ielas un Neretas ielas krustojumā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0003
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Madonas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0004
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Pils ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā"
Lot: LOT-0005
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Zaļajā ielā, Zasā, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0006
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Vienības ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0007
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Ārijas Elksnes ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”
Lot: LOT-0008
Title: “Videonovērošanas kameru uzstādīšana Ventas ielā, Jēkabpilī, Jēkabpils novadā”