674489-2026 - Competition
Slovakia – Stomatology devices – Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Internal identifier: 4525/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33126000 Stomatology devices
Additional classification (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 33131100 Dental surgical instrument, 33135000 Orthodontic devices, 38510000 Microscopes, 48814000 Medical information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť 1 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 1 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 01/4525/2026
Additional classification (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 33128000 Medical laser other than for surgery, 33131100 Dental surgical instrument, 33135000 Orthodontic devices, 38510000 Microscopes, 48814000 Medical information systems
Lot: LOT-0002
Title: Časť 2 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 2 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 02/4525/2026
Lot: LOT-0003
Title: Časť 3 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 3 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 03/4525/2026
Lot: LOT-0004
Title: Časť 4 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 4 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 04/4525/2026
Lot: LOT-0005
Title: Časť 5 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 5 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 05/4525/2026
Lot: LOT-0006
Title: Časť 6 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 6 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 06/4525/2026
Lot: LOT-0007
Title: Časť 7- Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 7 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 07/4525/2026
Lot: LOT-0008
Title: Časť 8 - Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 8 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 08/4525/2026
Lot: LOT-0009
Title: Časť 9- Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 9 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 09/4525/2026
Lot: LOT-0010
Title: Časť 10- Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 10 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 10/4525/2026
Lot: LOT-0011
Title: Časť 11- Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 11 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 11/4525/2026
Lot: LOT-0012
Title: Časť 12- Zariadenia, prístroje a trenažéry pre simulačné centrum Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine
Description: Predmetom zákazky je obstaranie prístrojového vybavenia slúžiaceho na výučbu v rámci schváleného projektu z Programu Slovensko. Podrobnosti týkajúce sa opisu predmetu pre časť 12 zákazky sú dostupné v prílohe súťažných podkladov (príloha č. 1).
Internal identifier: 12/4525/2026