674522-2026 - Competition
Greece – Unleaded petrol – Προμήθεια Καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου Τεμπών έτους 2027
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια Καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου Τεμπών έτους 2027
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης, πετρέλαιο θέρμανσης, αμόλυβδη και υγραέριο κίνησης) για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου για το έτος 2027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Additional classification (cpv): 09134100 Diesel oil, 09135100 Heating oil, 09133000 Liquefied Petroleum Gas (LPG)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αμόλυβδη βενζίνη
Description: Αμόλυβδη βενζίνη
Quantity: 20 000 litres
Lot: LOT-0002
Title: Πετρέλαιο Ντίζελ
Description: Πετρέλαιο Ντίζελ
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Quantity: 90 000 litres
Lot: LOT-0003
Title: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Description: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
Quantity: 71 000 litres
Lot: LOT-0004
Title: Υγραέριο Κίνησης
Description: Υγραέριο Κίνησης
Main classification (cpv): 09133000 Liquefied Petroleum Gas (LPG)
Quantity: 3 000 litres