2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Hoeksche Waard
Description: Het betreft de Aansprakelijkheidsverzekering van de gemeente Hoeksche Waard De overeenkomst wordt per 01 januari 2027 aangegaan voor de duur van 36 maanden (01 januari 2030) met 2x een wederzijdse verlengingsoptie van telkens 12 maanden. De maximale looptijd is hiermee 5 jaar. De polis eindigt van rechtswege per 1 januari 2032.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst wordt per 01 januari 2027 aangegaan voor de duur van 36 maanden (01 januari 2030) met 2x een wederzijdse verlengingsoptie van telkens 12 maanden. De maximale looptijd is hiermee 5 jaar. De polis eindigt van rechtswege per 1 januari 2032.