674627-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of security equipment – SERVICII DE MENTENANTA SISTEME DE AVERTIZARE ALARMARE
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: SERVICII DE MENTENANTA SISTEME DE AVERTIZARE ALARMARE
Description: SERVICII DE MENTENANTA SISTEME DE AVERTIZARE ALARMARE în conformitate cu cerințele prevăzute în Caietul de sarcini.Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari – in a 11 -a zi inainte de termenul limita stabilit prin Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 13267213/2026/24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1