2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering Gemeente IJsselstein
Description: Uitgebreide brandverzekering voor gebouwen en inhoud van Gemeente IJsselstein per 1 januari 2027. Er wordt een driejarig contract uitgevraagd met verlengingsmogelijkheid van 3 x 12 maanden. Ecclesia B.V. te Rotterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt Gemeente IJsselstein bij de aanbesteding en gedurende de contractsfase. Totaal verzekerde som € 268.502.600,--
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties