2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare dotări pentru Spitalul Clinic de Recuperare Cluj-Napoca în cadrul proiectului „Investiții în infrastructura Spitalului Clinic de Recuperare Cluj-Napoca” – Lot 29 : Sistem audio-video pentru chemarea pacienților în cabinet
Description: Furnizare dotări pentru Spitalul Clinic de Recuperare Cluj-Napoca în cadrul proiectului „Investiții în infrastructura Spitalului Clinic de Recuperare Cluj-Napoca” – Lot 29 : Sistem audio-video pentru chemarea pacienților în cabinet, conform cerințelor caietului de sarcini. Orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare, numai prin intermediul SEAP, intr-un termen de cel mult 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare sunt adresate in termenul stabilit prin prezenta fisa de date, respectiv de 18 zile, Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, pentru respectarea prevederilor art. 160-161 din Legea nr. 98/2016.
Internal identifier: 428871020255154
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Sistem audio-video pentru chemarea pacienților în cabinet, compus din: - Unitate principală – distribuitor de tichete – 1 bucată; - Kit display principal – 4 bucăți; - Afișaj electronic pentru cabinete – 28 bucăți; - Telecomandă asistent cabinet virtuală – 28 bucăți; conform specificațiilor tehnice din caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment, 32323000 Video monitors, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment