674716-2026 - Competition
Greece – Mechanical excavators – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΕΡΓΟΥ ΠΟΛΤΙΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΕΡΓΟΥ ΠΟΛΤΙΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ
Description: Η παρούσα μελέτη αφορά την προμήθεια την Προμήθεια ενός Εκσκαφέας-Φορτωτής με κινητήρα diesel ονομαστική ισχύος κινητήρα τουλάχιστον ίσο των 110hp, δύο οχημάτων με καρότσα τύπου Pick up 4x4, πετρελαιοκίνητο, άνω των 1,8L με διπλή καμπίνα και μεταλλικό χρώμα και ενός IX επιβατικό 9 θέσεων, με κινητήρα diesel άνω των 1900 κ.εκ., χώρο αποσκευών τουλάχιστον 900lt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43262100 Mechanical excavators
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons, 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1: «Εκσκαφέας-Φορτωτής με κινητήρα diesel ονομαστική ισχύος κινητήρα τουλάχιστον ίσο των 110hp»
Description: Το τμήμα 1 αφορά την προμήθεια την Προμήθεια ενός Εκσκαφέας-Φορτωτής με κινητήρα diesel ονομαστική ισχύος κινητήρα τουλάχιστον ίσο των 110hp
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2: «Όχημα με καρότσα τύπου Pick up 4x4, πετρελαιοκίνητο, άνω των 1,8L με διπλή καμπίνα και μεταλλικό χρώμα»
Description: Το τμήμα αφορά την προμήθεια δύο οχημάτων με καρότσα τύπου Pick up 4x4, πετρελαιοκίνητο, άνω των 1,8L με διπλή καμπίνα και μεταλλικό χρώμα
Main classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ 3: «IX επιβατικό 9 θέσεων, με κινητήρα diesel άνω των 1900 κ.εκ., χώρο αποσκευών τουλάχιστον 900lt και μεταλλικό χρώμα»
Description: Το τμήμα 3 αφορά την προμήθεια ενός IX επιβατικό 9 θέσεων, με κινητήρα diesel άνω των 1900 κ.εκ., χώρο αποσκευών τουλάχιστον 900lt.