2. Procedure
Procedure
Title: Sistem za celovito zaznavanje in preprečevanje kibernetskih anomalij na podlagi umetne inteligence po sklopih
Description: Sistem za celovito zaznavanje in preprečevanje kibernetskih anomalij na podlagi umetne inteligence po sklopih: Sklop 1: Sistem za zaznavanje in odzivanje na omrežne kibernetske grožnje (NDR, Network Detection and Response) na podlagi umetne inteligence za poslovna IT okolja Sklop 2: CTI informacijska platforma Sklop 3: Strežniška oprema in industrijski robni računalniki (edge)
Internal identifier: JN-80245 (JN26/00007)
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sistem za zaznavanje in odzivanje na omrežne kibernetske grožnje (NDR, Network Detection and Response) na podlagi umetne inteligence za poslovna IT okolja
Description: Sistem za zaznavanje in odzivanje na omrežne kibernetske grožnje (NDR, Network Detection and Response) na podlagi umetne inteligence za poslovna IT okolja
Internal identifier: 578780
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0002
Title: CTI informacijska platforma
Description: CTI informacijska platforma
Internal identifier: 578781
Lot: LOT-0003
Title: Strežniška oprema in industrijski robni računalniki (edge)
Description: Strežniška oprema in industrijski robni računalniki (edge)
Internal identifier: 578782