2. Procedure
Procedure
Title: Digitálna transformácia a modernizácia IKT infraštruktúry a IT systémov DCVaV CVTI SR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware)
Additional classification (cpv): 30233100 Computer storage units, 30234000 Storage media, 32420000 Network equipment, 32421000 Network cabling, 32422000 Network components, 32424000 Network infrastructure, 32425000 Network operating system, 35111000 Firefighting equipment, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 42500000 Cooling and ventilation equipment, 48000000 Software package and information systems, 48600000 Database and operating software package, 48620000 Operating systems, 48710000 Backup or recovery software package, 48730000 Security software package, 48761000 Anti-virus software package, 48800000 Information systems and servers, 48820000 Servers, 48822000 Computer servers, 50312300 Maintenance and repair of data network equipment, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 72250000 System and support services, 72260000 Software-related services, 72267100 Maintenance of information technology software, 72267200 Repair of information technology software, 80511000 Staff training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Verejný obstarávateľ má právo opcie na poskytovanie služieb štandardnej technickej podpory (SLA) na dobu 36 mesiacov odo dňa uplatnenia opcie. Bližšie podmienky sú popísané v Prílohe č.1 – Opis predmetu zákazky a Prílohe č.5 Zmluvy – SLA zmluva.
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 30210000 Stroje na spracovanie údajov (hardvér)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30233100 Počítačové pamäťové jednotky, 30234000 Pamäťové médiá, 32420000 Sieťové zariadenia, 32421000 Kabeláž siete, 32422000 Sieťové komponenty, 32424000 Infraštruktúra siete, 32425000 Sieťový operačný systém, 35111000 Protipožiarne zariadenia, 35120000 Dozorné a zabezpečovacie systémy a zariadenia, 42500000 Chladiace a ventilačné zariadenia, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 48600000 Databázový a operačný softvérový balík, 48620000 Operačné systémy, 48710000 Softvérový balík na zálohovanie a obnovu, 48730000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti, 48761000 Antivírusový softvérový balík, 48800000 Informačné systémy a servery, 48820000 Servery, 48822000 Počítačové servery, 50312300 Údržba a opravy zariadení dátových sietí, 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému, 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 72267100 Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií, 72267200 Opravy programového vybavenia (softvér) informačných technológií, 80511000 Školenie pracovníkov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti: