674750-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Dostawa sprzętu komputerowego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu komputerowego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 30237200 Computer accessories, 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Laptopy typ 1 -3 i monitory
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1.
Options:
Description of the options: BRAK
Lot: LOT-0002
Title: Laptopy typ 1 i monitory
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
674750-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia komputerowe – Dostawa sprzętu komputerowego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu komputerowego
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30237200 Akcesoria komputerowe, 30213100 Komputery przenośne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Laptopy typ 1 -3 i monitory
Opcje:
Opis opcji: BRAK
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Laptopy typ 1 i monitory