Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Additional information: Termenul de livrare în Republica Moldova este de minim 3 zile și maxim 5 zile de la transmiterii listei cu locațiile din Republica Moldova unde se vor livra produsele, Locațiile se află în următoarele raioane din Republica Moldova: Balți, Cahul, și Chișinău. Adresele exacte vor fi transmise cel târziu cu 5 zile înainte de data stabilită de livrare.
Value