674756-2026 - Competition
Bulgaria – Construction-site supervision services – “Упражняване на строителен надзор по време на строителство по проект "Реконструкция на съществуващи водопроводи и възстановяване на уличните настилки на 8 улици в гр. Велики Преслав“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: “Упражняване на строителен надзор по време на строителство по проект "Реконструкция на съществуващи водопроводи и възстановяване на уличните настилки на 8 улици в гр. Велики Преслав“
Description: Целта на настоящата обществена поръчка е избор на Изпълнители, притежаващи професионална квалификация в упражняването на консултантски услуги по смисъла на чл.166, ал.1, т.1 от ЗУТ и чл.168, ал.1 от ЗУТ, а именно упражняване на строителен надзор за гарантиране законосъобразното изпълнение на СМР и разрешаване ползването на обектите, включени в обхвата на обществената поръчка, както и изготвяне на окончателен доклад за всеки един обект. Изпълнителят носи отговорност за дейностите и задълженията му като участник в инвестиционния процес, регламентирани в чл. 166 и чл. 168 от ЗУТ.
Internal identifier: 610081
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71521000 Construction-site supervision services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Упражняване на строителен надзор по време на строителство за четири обекта"
Description: Целта на настоящата обществена поръчка е избор на Изпълнител, притежаващ професионална квалификация в упражняването на консултантски услуги по смисъла на чл.166, ал.1, т.1 от ЗУТ и чл.168, ал.1 от ЗУТ, а именно упражняване на строителен надзор за гарантиране законосъобразното изпълнение на СМР и разрешаване ползването на обектите, включени в обхвата на обществената поръчка, както и изготвяне на окончателен доклад за всеки един обект. Изпълнителят носи отговорност за дейностите и задълженията му като участник в инвестиционния процес, регламентирани в чл. 166 и чл. 168 от ЗУТ. ​​​​​​​
Internal identifier: 610084
Lot: LOT-0002
Title: "Упражняване на строителен надзор по време на строителство за един обект"
Internal identifier: 610089