2. Procedure
Procedure
Title: CAR-verzekering
Description: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Inschrijver of meerdere geschikte Inschrijvers waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de CAR-verzekering wordt aangegaan. 1
Internal identifier: 10956
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66513000 Legal insurance and all-risk insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengen ovk