See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: 57/43/3/26/118 Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 1: Provincies Oost- en West-Vlaanderen. Perceel 2: Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant.
Description: Deze opdracht betreft: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen.
Internal identifier: 5743326118
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45314310 Installation of cable laying
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 5743326118 - Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 1: Provincies Oost- en West-Vlaanderen.
Description: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 57/43/3/26/118 Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 2: Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant.
Description: Deze opdracht betreft: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen,
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work