674839-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – Ingenieursdiensten (Water)bodem-, water- en verhardingsonderzoek en milieukundige begeleiding
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ingenieursdiensten (Water)bodem-, water- en verhardingsonderzoek en milieukundige begeleiding
Description: Het doel van de aanbesteding is om op transparante wijze te komen tot een Raamovereenkomst met drie professionele, betrouwbare en ontzorgende partners, die de diverse advies- en ingenieursdiensten op het gebied van (water)bodem-, water- en verhardingsonderzoek uitvoeren en projecten milieukundig kunnen begeleiden De Raamovereenkomst heeft een geraamd inkoopvolume van ca. € 350.000,00 per jaar verdeeld over ca. 30 opdrachten per jaar
Internal identifier: D2026-07956
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie beschrijvend document incl. bijlagen.