674914-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pn.: „Zagospodarowanie zielenią terenów miejskich w ramach Zielonego Budżetu miasta Katowice - Część 4” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zadanie Nr 1 (w podstawowym przedmiocie zamówienia): wykonanie usługi polegającej na zagospodarowaniu zielenią terenów miejskich w dziesięciu Lokalizacjach wskazanych w SWZ; 2) Zadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2027r. – 15.10.2027r. w Lokalizacjach wskazanych SWZ; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 41.431,70 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie. 3. Przedmiot umowy dla Zadania Nr 1 zakłada wykonanie usługi dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresami projektowymi i zamieszczonymi przedmiarami i obejmuje m. in: 1) Prace rozbiórkowe w zakresie nawierzchni, 2) oczyszczenie i przygotowanie terenu pod nasadzenia, 3) posadzenie roślin, prace wykończeniowe i pielęgnacyjne. 4. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla Zadania Nr 1 oraz wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 1 do SWZ zawierając projekty dla poszczególnych Lokalizacji, w tym: 1) Przedmiary robót, 2) Opisy techniczne, 3) Rysunki techniczne: PZT i PW, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót. 5. Szczegółowy zakres usług dla Zadania Nr 2 i sposób ich wykonania znajduje się w dokumentacji projektowej. RAPORTY PIELĘGNACYJNE - Wykonawca zobowiązany jest systematycznie wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i informować Zamawiającego e-mailowo (najpóźniej w dniu poprzedzającym wykonywanie planowanych prac) o terminie, lokalizacji oraz rodzaju planowanych zabiegów pielęgnacyjnych.
Internal identifier: NZI.261.29.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 45112710 Landscaping work for green areas, 45111291 Site-development work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadanie Nr 2 (usługa objęta prawem opcji) : a) utrzymanie i pielęgnacja wykonanych zagospodarowań w okresie od 15.04.2027r. – 15.10.2027r. w Lokalizacjach wskazanych w SWZ; zgodnie z załączoną dokumentacją projektowo-kosztorysową dla poszczególnych Lokalizacji, b) maksymalna wartość prawa opcji – 41.431,70 PLN, c) Zamawiający uzależnia skorzystanie z prawa opcji od możliwości finansowych, pozwalających na ich wykonanie.