2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesivna dobava pogonskih goriv v letu 2027
Description: Predmet naročila je sukcesivna dobava pogonskega goriva v letu 2027, in sicer 95 oktanski bencin in diesel gorivo. Okvirna letna količina goriva je: - 95 oktanski bencin – 12.000 l - Diesel gorivo – 135.000 l
Internal identifier: JN VV 2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 578451