675096-2026 - Competition
Lithuania – Burglar and fire alarms – FIZINĖS SAUGOS SISTEMŲ IR APŠVIETIMO ĮRANGOS TIEKIMO, PROJEKTAVIMO IR DIEGIMO PASLAUGOS
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: FIZINĖS SAUGOS SISTEMŲ IR APŠVIETIMO ĮRANGOS TIEKIMO, PROJEKTAVIMO IR DIEGIMO PASLAUGOS
Description: Pirkimo objektas – Perkančiojo subjekto valdomuose valdymo centruose, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teritorijose ir (ar) kituose infrastruktūros objektuose perkamos fizinės saugos sistemų ir apšvietimo įrangos tiekimo, modernizavimo, projektavimo ir diegimo paslaugos.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31625000 Burglar and fire alarms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Fizinės saugos sistemų ir apšvietimo įrangos (prekių) tiekimas
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Žr. pirkimo dokumentus
Lot: LOT-0002
Title: Fizinės saugos sistemų ir apšvietimo įrangos prekių tiekimas, projektavimo ir montavimo (diegimo) paslaugos transformatorinėse, elektrinėse.
Internal identifier: 2
Description of the options: Žr. pirkimų dokumentus
Lot: LOT-0003
Title: Fizinės saugos sistemų ir apšvietimo įrangos prekių tiekimas, projektavimo ir montavimo (diegimo) paslaugos kituose pastatuose
Internal identifier: 3