675169-2026 - Competition
Belgium – Company health services – Groepsaankoop raamovereenkomst voor de aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Groepsaankoop raamovereenkomst voor de aanstelling van een externe dienst voor preventie en bescherming op het werk
Description: De opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten m.b.t. preventie en bescherming op het werk, aan besturen verspreid over het Centraal Katholiek Schoolcomité van Antwerpen vzw en gelieerde vzw’s (zie I.2 Identiteit van de aanbesteder voor meer info).
Internal identifier: 2026/02_RE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/02_RE - 1
Internal identifier: 1
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: