See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer en exploitatie milieustraten Bergen (L), Venray en Venlo
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens overeenkomsten af te sluiten voor het beheer en exploitatie van drie milieustraten, bestaande uit de terbeschikkingstelling personeel, transport en verwerking van afvalstromen en samenhangende diensten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Beheer en de exploitatie van de milieustraten van de gemeenten Bergen (L) en Venray.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Perceel 1: optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal twee jaar. Perceel 2: optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal twee jaar.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Beheer en de exploitatie van de milieustraat van de gemeente Venlo.
Internal identifier: 2