675234-2026 - Competition
Netherlands – Non-scheduled passenger transport – Europese aanbesteding busvervoer
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding busvervoer
Description: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van busvervoer gedurende een initiële periode van vier (4) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde van ca. € 230.000,00 exclusief btw per jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid.