See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: OVERHEIDSOPDRACHT BETREFFENDE HET SLUITEN VAN EEN RAAMOVEREENKOMST VOOR HET PRODUCEREN, DRUKKEN EN LEVEREN VAN COMMUNICATIEDRAGERS
Description: Deze raamovereenkomst heeft tot doel het juridische, financiële, technische en administratieve kader vast te stellen voor de daaropvolgende opdrachten die gedurende de geldigheidsperiode door visit.brussels zullen worden geplaatst. Deze opdrachten hebben betrekking op de productie van een hoeveelheid communicatiedragers (brochures, catalogi, folders, plannen, flyers, affiches, advertenties, documenten, enz.), bestemd voor onder meer de toeristen van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest of voor specifieke sectoren zoals de horecasector, de toeristische professionals, enz. Het betreft derhalve een opdracht voor leveringen en drukwerkdiensten, met inbegrip van de levering van diverse communicatiedragers. In het kader van deze opdracht wenst de aanbestedende overheid een duurzaam beleid te voeren met respect voor het milieu en de ecologie.
Internal identifier: 2026-VB-AC-STUDIO-IMPRESSIONSUPPORTSCOM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 79823000 Printing and delivery services
Additional classification (cpv): 30197630 Printing paper
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DRUKKEN OP PAPIER
Description: Voorbeelden: A2-affiches, drukwerk (enveloppen, briefpapier, visitekaartjes), flyers (A6, A5, US), folders (328 mm x 645 mm / 297 mm x 210 mm / 340 mm x 105 mm / City Map-formaat), voucherboekjes, brochures, hotelplannen, …
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 79820000 Services related to printing
Lot: LOT-0002
Title: DRUKKEN OP PAPIER IN GROOT FORMAAT
Description: Voorbeelden: Affiches A2, Briefpapierwaren (enveloppen, briefpapier, visitekaartjes), Flyers (A6, A5, US), Vouwfolders (328 mm x 645 mm / 297 mm x 210 mm / 340 mm x 105 mm / formaat City map), Voucherboekjes, Brochures, Hotelplattegronden, …
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: DEKZEILEN, FOREX, TRANSFERS, DIBONDS, BEWEGWIJZERINGSDRAGERS EN STAND BEKLEDING
Description: Voorbeelden: lantaarnpaalbanners, roll-upbanners met draagtas, panelen, stickers en transfers, geperforeerde of volle spandoeken, kartonnen totems, honingraatkarton, beursstanddoeken, beachflags, …
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: DEKZEILEN, FOREX, TRANSFERS, DIBONDS, BEWEGWIJZERINGSDRAGERS EN STAND BEKLEDING I EEN KORTE TERMIJN
Description: Voorbeelden: roll-upbanners met draagtas, Forex-panelen, stickers en transfers, geperforeerde of volle spandoeken, kartonnen totems, honingraatkarton, beachflags, … PRODUCEREN EN LEVEREN IN EEN KORTE TERMIJN
Internal identifier: 4